Zwolnieni z Teorii w Mechaniku

W dniu 23.09.2024 r. Zespół Szkół Mechanicznych odwiedziła „trasowiczka” fundacji Zwolnieni z Teorii. Klasy drugie i trzecie, które wzięły udział w spotkaniu z zainteresowaniem wysłuchały prelekcji o mechanizmie działań społecznych w ramach działania fundacji. 
Wszystkich uczniów zainteresowanych otwarciem nowego projektu zapraszamy do kontaktu z p. Magdaleną Bardzik.

Narzędzia dostępności