Zimowe szaleństwo czas zacząć !

W piątek 9 grudnia uczniowie klasy 1 mss wzięli udział w wycieczce do Dębicy. Główną atrakcją wycieczki był dwugodzinny pobyt na lodowisku MOSiR w krytej hali sportowej.

Celem wyjazdu było m.in. propagowanie łyżwiarstwa jako formy aktywnego spędzania czasu wolnego, nauka i doskonalenie indywidualnych umiejętności jazdy na łyżwach, wszechstronny rozwój sprawności fizycznej, integracja klasy oraz DOBRA ZABAWA.

Mimo, że nie wszyscy byli ekspertami w jeździe na łyżwach szybko nabrali nowych umiejętności. Nie obyło się bez upadków, czasem przydała się koleżeńska pomoc ale mimo wszystko była to prawdziwa frajda.

Narzędzia dostępności