Nasza szkoła, jak co roku w grudniu, wzięła udział w ogólnopolskiej akcji zbiórki żywności „Tak! Pomagam!”. 2 i 3 grudnia tradycyjnie pełniliśmy dyżur w „Hetmanie” i „Biedronce”. Szkolny Wolontariat jak zwykle ambitnie zaangażował się w tę akcję. Naszym celem było zebrać, jak najwięcej produktów żywności długoterminowej. Dzięki empatii klientów sklepów zebraliśmy po kilkanaście pełnych koszy produktów, z których będą zrobione paczki świąteczne dla najbardziej potrzebującym. Radość i satysfakcja z pomocy, w którą mogliśmy się włączyć była nie do opisania! Jesteśmy bardzo wdzięczni i z całego serca dziękujemy wszystkim, którzy chociaż w mały sposób pomogli. Bo pamiętajcie – WARTO POMAGAĆ, a dobro zawsze wraca! Do pracy zachęciła nas na pani Kinga Lizak, a pieczę nad nami sprawowała pani Iwona Adamiec- Zielińska.
Tym razem w akcji uczestniczyli następujący wolontariusze: Martyna Burchardt, Wiktoria Wnuk, Emilia Toś z kl. I fs, Milena Szczepańska, Patrycja Ziemińska, Maria Adamska z kl. I mms, Amelia Szyszka, Kamila Kaszycka, Ola Tracz, Faustyna Kubas, Patrycja Wojkowska, Samanta Bryś, Karolina Król, Klaudia Walat kl. II fs, Ania Fornal, Oliwia Przywara, Weronika Wiater, Mikołaj Kaszuba, Karol Kura, Karol Flis z kl. III fss, Kacper Dytko, Daniel Sondej, Mateusz Bartchowski z kl. III ls, Krystian Bednarz z kl. III bs i Kamila Drozd, Julia Cieślik z kl. IV fss.
Weronika, Oliwia, Karol ze Szkolnego Wolontariatu
