14 lutego 2024 r. od godz. 8:00 w naszej szkole odbędzie się Walentynkowa akcja zbiórki krwi.
Honorowym dawcą może zostać każdy pełnoletni uczeń. Zapisy prowadzi Samorząd Uczniowski. Wszystkich zachęcamy do wzięcia udziału w tej akcji i zapraszamy do zapisywania się.
Osoby, które oddadzą krew otrzymają komplet czekolad. Przypominamy, że krew może być pobierana nie częściej niż 6 razy w roku od mężczyzn i nie częściej niż 4 razy w roku od kobiet, przy czym przerwa pomiędzy kolejnymi donacjami nie może być krótsza niż 2 miesiące.
Więcej informacji u organizatorów: Pani J. Cichoń i Pana P. Pustelnego.
„Oddając własną krew, dobrowolnie i bezinteresownie, to jest gest o wysokiej wartości moralnej i obywatelskiej. To dar życia”
św. Jan Paweł II
