Zaproszenie do udziału w konkursie „Ignacy Łukasiewicz: farmaceuta, przedsiębiorca, wynalazca”

Wspólnie z Wypożyczalnią Główną Wojewódzkiej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Rzeszowie zapraszamy do udziału w konkursie  wiedzy o Ignacym Łukasiewiczu”. Konkurs zorganizowano w ramach obchodów Roku Ignacego Łukasiewicza.

W 2022 roku przypada 200. rocznica urodzin i 140. rocznica śmierci Ignacego Łukasiewicza.

Sejm RP ustanowił rok 2022 rokiem Ignacego Łukasiewicza by uczcić pamięć wybitnego polskiego farmaceuty i przedsiębiorcy naftowego.

Konkurs odbędzie się w drugiej połowie października 2022 r. Ze względów organizacyjnych prosimy o zgłoszenie chęci udziału w konkursie do 17.10.2022 r. Konkurs odbędzie się w Wypożyczalni Głównej Wojewódzkiej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Rzeszowie, natomiast dokładny termin oraz godzina konkursu zostaną podane po upływie terminu zgłoszeń.

Szczegółowych informacji udzielają nauczyciele organizatorzy: Agata Pawlak i Magdalena Wojtaszek – Hudzik

 

Serdecznie zapraszamy

Narzędzia dostępności