Konsorcjum EDU-IT zaprasza uczniów naszej szkoły do udziału w praktyce zagranicznej.
- 2-tygodniowa praktyka będzie realizowana w okresach: 8-19 kwietnia 2024 r. lub 13-24 maja 2024 r.
- Planowane miejsca to: Cypr, Turcja, Włochy, Hiszpania.
Formularz zgłoszeniowy wypełniony przez ucznia (rodzica/prawnego opiekuna), z rekomendacją wychowawcy klasy należy złożyć w sekretariacie szkoły w terminie do dnia 22.12.2023 r.
Pliki do pobrania:
- formularz rekrutacyjny
- regulamin rekrutacji i uczestnictwa w projekcie
- ogłoszenie o rozpoczęciu rekrutacji dla uczniów do udziału w projekcie
- oświadczenie o rezygnacji z udziału w projekcie
Więcej informacji udziela Pan Andrzej Kulasa, pok. nr 9.
