Zapraszamy do wzięcia udziału w akcji #KOMÓRKOMANIA!

Akcja #KOMÓRKOMANIA to nie moda na lepszy model telefonu, to moda na uratowanie komuś życia za pomocą komórek. Nie tych, które nosi się w kieszeni – tych, które nosi się w swoim ciele.

Celem projektu jest przeprowadzenie akcji edukacyjno-informacyjnej na temat idei dawstwa szpiku kostnego oraz umożliwienie rejestracji jako potencjalny Dawca szpiku kostnego osobom, które podejmą świadomą decyzję o takiej rejestracji. Inicjatorem akcji rejestracji potencjalnych Dawców jest Fundacja DKMS.

Projekt jest kierowany do pełnoletnich uczniów Zespołu Szkół Mechanicznych.

Sprawdź, czy możesz zostać dawcą: https://www.dkms.pl/pl/faq

Zarejestruj się jako potencjalny dawca szpiku w dniach 22, 23, 24 września (środa, czwartek, piątek) w godzinach 10:00 – 13:00 w holu przed aulą ZSM.

Zapraszamy!

Koordynacja akcji: M. Bardzik, A. Uchman

Narzędzia dostępności