Zapraszamy do udziału w konkursie fotograficznym „Żyjmy zdrowo”

Celem konkursu jest kształtowanie postaw proekologicznych i podnoszenie świadomości ekologicznej w społeczeństwie. Być może udział w konkursie będzie dla kogoś początkiem pięknej przygody w pracy w mediach, a może ktoś po prostu odkryje w sobie nową pasję. Fotografie ekologiczne wykonane w ramach konkursu powinny dokumentować piękno przyrody, promować postawy proekologiczne, mile widziane są fotografie realizowane w różnych porach roku.

Każdy uczestnik powinien przesłać do 28 października 25 prac o szeroko pojętej tematyce ekologicznej.

Koordynator konkursu:
Agnieszka Buć agnbuc.650@edu.erzeszow.pl 
oraz
Anna Domagała anndom.332@edu.erzeszow.pl

Rozwijaj pasje i żyj zdrowo!

Narzędzia dostępności