Akcja organizowana jest we współpracy z fundacją DKMS, a jej celem jest pozyskanie nowych potencjalnych dawców krwiotwórczych komórek macierzystych, które ratują życie osobom z chorobami krwi np. białaczką.
Kto może zarejestrować się jako potencjalny dawca krwiotwórczych komórek macierzystych?
Sprawdź i zarejestruj się jako potencjalny dawca szpiku- wolontariusze dyżurują w dniach 15-17 października 2024 r . (od wtorku do czwartku) w godzinach 10.00 – 12.00 w holu przed aulą ZSM.
Zapraszamy!
Koordynacja akcji: M. Bardzik, A. Uchman
Wolontariusze: uczniowie klasy 5 fs
