W dniua 29 marca 2022 r. klasa 4 bt pod opieką pani Agaty Czechowicz uczestniczyła w XVI Targach Edukacyjnych Edu Salon, które odbyły się na Hali Podpromie w Rzeszowie. Uczniowie zapoznali się z ofertą edukacyjną szkół wyższych nie tylko z Rzeszowa, ale również z Krakowa, Warszawy i innych miast. Następnie udaliśmy się na Politechnikę Rzeszowską w celu zapoznania się z ofertą kształcenia. Uczniowie mieli możliwość uczestniczyć w kilku ciekawych wykładach np. księgowość i inwestycje oraz stosowanie Eyetrakera. Studenci przygotowali atrakcyjne stoiska, na którym uczniowie mogli dowiedzieć się, jakie warunki należy spełnić, by dostać się na poszczególne kierunki studiów, jakiej wysokości są stypendia i w jakich projektach studenci biorą udział.
