W dniu 14 grudnia został rozstrzygnięty szkolny konkurs znajomości zasad dobrego wychowania. Jury w składzie: Krystyna Potoczna i Agnieszka Kapłon dokonało oceny testów konkursowych. Wyniki przedstawiają się następująco:
- I miejsce: Krzysztof Nieroda – klasa 2 ls
- II miejsce: Apolonia Wróbel – klasa 3 as
- III miejsce” Wiktor Kaczmarek – klasa 2 ls
Wszystkim uczestnikom dziękujemy. Zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach humanistycznych.
