W Szkolnym konkursie języka niemieckiego nt: „Unsere Erde” , którego zadaniem było przygotowanie prezentacji w języku niemieckim związanej z ochroną środowiska i dbaniem o zasoby naturalne Ziemi największą kreatywnością zaprezentowania tematu wykazali się:
- I miejsce: Kacper Dytko – klasa 4ls
- II miejsce: Patrycja Ziemińska – klasa 2mss
- III miejsce: Radosław Mulak – klasa 2mss
Wyróżnienie: Monika Pokrzywa – klasa 2fs
Gratulujemy laureatom, którzy otrzymują oceny celujące. Dziękujemy wszystkim za udział.
Organizatorzy: B. Kataniak-Stefańska, M. Kot – Nowicka, D. Kustra, A. Pawlak
