Wyniki szkolnego konkursu „Z EKOLOGIĄ ZA PAN BRAT”

3 czerwca 2022 r., odbył się szkolny konkurs chemiczny (w formie zdalnej) pod tytułem „Z EKOLOGIĄ ZA PAN BRAT”. Wyniki konkursu przedstawiają się następująco:

  • I miejsce: Alicja Madeja – klasa 3fss
  • II miejsce: Szymon Ziobro – klasa 2bs
  • III miejsce: Karol Flis – klasa 2fss

Wyróżnienia: 

Mateusz Zimny 1as, Damian Gromek 2bs, Sebastian Feret 2cs

 

Zwycięzcom gratulujemy !!!

 

Nauczyciele organizatorzy: Magdalena Wojtaszek – Hudzik, Alicja Bartyzel dziękują za zainteresowanie tematem, gratulują dobrych wyników i zapraszają do udziału w kolejnych konkursach.

Narzędzia dostępności