3 czerwca 2022 r., odbył się szkolny konkurs chemiczny (w formie zdalnej) pod tytułem „Z EKOLOGIĄ ZA PAN BRAT”. Wyniki konkursu przedstawiają się następująco:
- I miejsce: Alicja Madeja – klasa 3fss
- II miejsce: Szymon Ziobro – klasa 2bs
- III miejsce: Karol Flis – klasa 2fss
Wyróżnienia:
Mateusz Zimny 1as, Damian Gromek 2bs, Sebastian Feret 2cs
Zwycięzcom gratulujemy !!!
Nauczyciele organizatorzy: Magdalena Wojtaszek – Hudzik, Alicja Bartyzel dziękują za zainteresowanie tematem, gratulują dobrych wyników i zapraszają do udziału w kolejnych konkursach.
