Wyniki szkolnego konkursu „Współczesne zagrożenia zdrowia”

1 lutego nastąpiło rozstrzygnięcie szkolnego konkursu „WSPÓŁCZESNE ZAGROŻENIA ZDROWIA”. Celem konkursu było przedstawienie za pomocą prezentacji multimedialnej współczesnych zagrożeń dla zdrowie fizycznego i psychicznego.

Jury w składzie: p. Edyta Dragulska, p. Iwona Adamiec-Zielińska i p. Elżbieta Pitera miało trudne zadanie, ponieważ prace konkursowe zachwycały i spełniały kryteria oceny: pomysłowość, zgodność z tematem, kreatywność. Ostatecznie wyłoniono zwycięzcę:

  • Laureatem konkursu został Dawid Tłuczek z klasy 2as
  • Wyróżnienia otrzymali: Kacper Szura – klasa 3cs, Sebastian Twaróg – klasa 2as i Mateusz Jarząbek – klasa 2bs

Organizatorzy serdecznie gratulują zwycięzcom i dziękują wszystkim za udział i zainteresowanie tematem.

Narzędzia dostępności