18 stycznia 2024r. nastąpiło rozstrzygnięcie szkolnego konkursu „WSPÓŁCZESNE ZAGROŻENIA ZDROWIA”. Celem konkursu było przedstawienie za pomocą prezentacji multimedialnej współczesnych zagrożeń dla zdrowie fizycznego i psychicznego.
Laureatami konkursu zostali:
- I miejsce: Filip Król – klasa 1ls
- II miejsce: Kajetan Furman – klasa 1as
- III miejsce: Monika Pokrzywa – klasa 2fs
Wyróżnienie otrzymał:
- Tymoteusz Ślęczka – klasa 2rs
Organizatorzy serdecznie gratulują zwycięzcom i dziękują wszystkim za udział.
Iwona Adamiec-Zielińska, Edyta Dragulska
