Wyniki szkolnego konkursu „Współczesne zagrożenia zdrowia”

18 stycznia 2024r. nastąpiło rozstrzygnięcie szkolnego konkursu „WSPÓŁCZESNE ZAGROŻENIA ZDROWIA”. Celem konkursu było przedstawienie za pomocą prezentacji multimedialnej współczesnych zagrożeń dla zdrowie fizycznego i psychicznego.

Laureatami konkursu zostali:

  • I miejsce: Filip Król – klasa 1ls
  • II miejsce: Kajetan Furman – klasa 1as
  • III miejsce: Monika Pokrzywa – klasa 2fs

Wyróżnienie otrzymał:

  • Tymoteusz Ślęczka – klasa 2rs

Organizatorzy serdecznie gratulują zwycięzcom i dziękują wszystkim za udział.

 

Iwona Adamiec-Zielińska, Edyta Dragulska

Narzędzia dostępności