Wyniki szkolnego konkursu „Współczesne zagrożenia zdrowia”

31 stycznia 2023 r. nastąpiło rozstrzygnięcie szkolnego konkursu „WSPÓŁCZESNE ZAGROŻENIA ZDROWIA”. Celem konkursu było przedstawienie za pomocą prezentacji multimedialnej współczesnych zagrożeń dla zdrowie fizycznego i psychicznego.

Laureatami konkursu zostali:

  • I miejsce: Kacper Szura – klasa 4cs
  • II miejsce: Jakub Tereszkiewicz – klasa 3bs
  • III miejsce: Antoni Kocur – klasa 2bs

Wyróżnienia otrzymali: Filip Matuszkiewicz – klasa 2bs i Miłosz Hubka – klasa 1cs

Organizatorzy serdecznie gratulują zwycięzcom i dziękują wszystkim za udział.

 

Iwona Adamiec-Zielińska, Edyta Dragulska

Narzędzia dostępności