31 stycznia 2023 r. nastąpiło rozstrzygnięcie szkolnego konkursu „WSPÓŁCZESNE ZAGROŻENIA ZDROWIA”. Celem konkursu było przedstawienie za pomocą prezentacji multimedialnej współczesnych zagrożeń dla zdrowie fizycznego i psychicznego.
Laureatami konkursu zostali:
- I miejsce: Kacper Szura – klasa 4cs
- II miejsce: Jakub Tereszkiewicz – klasa 3bs
- III miejsce: Antoni Kocur – klasa 2bs
Wyróżnienia otrzymali: Filip Matuszkiewicz – klasa 2bs i Miłosz Hubka – klasa 1cs
Organizatorzy serdecznie gratulują zwycięzcom i dziękują wszystkim za udział.
Iwona Adamiec-Zielińska, Edyta Dragulska
