Wyniki szkolnego konkursu „Wielcy żołnierze Rzeczpospolitej”

22 marca został rozstrzygnięty szkolny konkurs, którego celem było upamiętnienie wybitnych  żołnierzy, dowódców, którzy zapisali piękną kartę w historii Polski.  Uczestnicy  przygotowywali  prace plastyczne (np. portret, plakat, kolaż, album) lub prezentacje multimedialne.

 

Wyniki konkursu przedstawiają się następująco:

  • I miejsce: Izabela Toczek – klas 3 fsg
  • II miejsce: Gabriela Wielgosz – klasa 3 hmg
  • III miejsce ex aequo: Julia Kardaś – klasa 4 ft i Anna Gałas – klasa 4 ft
  • Wyróżnienia otrzymują: Justyna Panek – klasa 1 fs, Aleksandra Groń – klasa 4 ft, Wiktoria Becla – klasa 4 ft, Jakub Bochnak – klasa 4 ht.

 

Organizatorzy, Ewa Wojakowska, Agnieszka Kapłon i Krystyna Potoczna,  serdecznie dziękują za zainteresowanie tematem i piękne prace oraz ciekawe prezentacje. W konkursie reprezentowane były klasy: 1 fs, 1 as, 3 cs, 3 hmg, 3 fsg, 4 ft, 4 ht.  Wystawę najlepszych prac konkursowych można oglądać w holu głównym szkoły.

 

Serdecznie zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach.

Narzędzia dostępności