Serdecznie dziękujemy uczniom naszej szkoły, którzy w dniu 16 maja 2025 r. wzięli udział w szkolnym konkursie wiedzy informatycznej pt. „Informatyka to nie tylko CS”. Celem konkursu było popularyzowanie wiedzy informatycznej, rozwijanie zainteresowań związanych z informatyką, zainteresowanie uczniów informatyką w zakresie sprzętowym, sieciowym, systemowym, programistycznym, edytorskim, graficznym, multimedialnym oraz baz danych.
Wyniki konkursu:
- I miejsce (ex aequo): Filip Kaczmarek – klasa 3RS oraz Filip Zając – klasa 4CS
- II miejsce: Bartosz Rejman – klasa 4AS
- III miejsce: Kacper Formal – klasa 4AS
Gratulujemy zwycięzcom i życzymy dalszych sukcesów informatycznych.
Organizatorzy konkursu – Adam Nazimek, Stanisław Topolewicz
