Wyniki szkolnego konkursu profilaktycznego „Współczesne zagrożenia zdrowia”

30 stycznia 2025 r. nastąpiło rozstrzygnięcie szkolnego konkursu profilaktycznego „WSPÓŁCZESNE ZAGROŻENIA ZDROWIA”. Celem konkursu było przedstawienie za pomocą prezentacji multimedialnej współczesnych zagrożeń dla zdrowie fizycznego i psychicznego.

Laureatami konkursu zostali:

  • I miejsce: Jakub Kogut – klasa 2cs
  • II miejsce: Jakub Tęczar – klasa 1bc

Wyróżnienie otrzymała:

  • Monika Pokrzywa – klasa 3fs

Organizatorzy serdecznie gratulują zwycięzcom i dziękują wszystkim za udział.

Iwona Adamiec-Zielińska, Edyta Dragulska

Narzędzia dostępności