30 stycznia 2025 r. nastąpiło rozstrzygnięcie szkolnego konkursu profilaktycznego „WSPÓŁCZESNE ZAGROŻENIA ZDROWIA”. Celem konkursu było przedstawienie za pomocą prezentacji multimedialnej współczesnych zagrożeń dla zdrowie fizycznego i psychicznego.
Laureatami konkursu zostali:
- I miejsce: Jakub Kogut – klasa 2cs
- II miejsce: Jakub Tęczar – klasa 1bc
Wyróżnienie otrzymała:
- Monika Pokrzywa – klasa 3fs
Organizatorzy serdecznie gratulują zwycięzcom i dziękują wszystkim za udział.
Iwona Adamiec-Zielińska, Edyta Dragulska
