Wyniki Szkolnego Konkursu na Świąteczną Kartkę Bożonarodzeniową

W dniu 13 grudnia został rozstrzygnięty Szkolny Konkurs na Świąteczną Kartkę Bożonarodzeniową. Jury w składzie: Kinga Lizak, Krystyna Potoczna i Agnieszka Kapłon dokonało przeglądu i oceny 30 prac, które wpłynęły na konkurs.

Wyniki przedstawiają się następująco:

  • I miejsce: Hubert Urban z klasy 3 hms
  • II miejsce: Kinga Urban z klasy I fs
  • III miejsce: Karol Flis  z klasy 2 fss

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za zaangażowanie, prace cechowała staranność i oryginalność pomysłów . W konkursie reprezentowane były klasy 1 fs, 1 rs, 2fss, 3 cs, 3 fss i 4ft. W styczniu w czytelni szkolnej można oglądać pokonkursową wystawę kart świątecznych. Dziękujemy i zapraszamy udziału w kolejnych konkursach.  Całej społeczności szkolnej życzymy zdrowych, spokojnych, pełnych pięknych chwil Świąt Bożego Narodzenia.    

Narzędzia dostępności