Wyniki Szkolnego konkursu na prezentację w języku niemieckim „Ich bin öko”

W Szkolnym konkursie na prezentację w języku niemieckim „Ich bin öko”, którego celem było propagowanie właściwych postaw ekologicznych oraz ekologicznego stylu życia wielką kreatywnością  i oryginalnością prezentowanego materiału, jak i poprawnością merytoryczną i językową wykazali się:

  • I miejsce: Marcel Kus – klasa 3ls
  • II miejsce: Patryk Siry – klasa 3hms
  • III miejsce: Kacper Dytko – klasa 2ls

Gratulujemy zwycięzcom i dziękujemy wszystkim uczniom za udział.

 

B. Kataniak – Stefańska, M. Kot-Nowicka, D. Kustra

Narzędzia dostępności