W Szkolnym konkursie na prezentację w języku niemieckim „Ich bin öko”, którego celem było propagowanie właściwych postaw ekologicznych oraz ekologicznego stylu życia wielką kreatywnością i oryginalnością prezentowanego materiału, jak i poprawnością merytoryczną i językową wykazali się:
- I miejsce: Marcel Kus – klasa 3ls
- II miejsce: Patryk Siry – klasa 3hms
- III miejsce: Kacper Dytko – klasa 2ls
Gratulujemy zwycięzcom i dziękujemy wszystkim uczniom za udział.
B. Kataniak – Stefańska, M. Kot-Nowicka, D. Kustra
