Wyniki szkolnego konkursu „Jak żyć zdrowo”

Celem konkursu było promowanie zdrowego stylu życia wśród dzieci , oraz kształtowanie nawyków prozdrowotnych, w życiu codziennym.

Do szkolnego konkursu zgłosiło się 10 uczniów, którzy przesłali prezentację multimedialną.

Wyniki konkursu:

  • I miejsce: Jakub Kogut – klasa 2cs
  • II miejsce: Mateusz Kaczmarek – klasa  2rs
  • Wyróżnienie: Krzysztof Nieroda – klasa 5ls

Gratulujemy zwycięzcom !

Organizatorzy: Alicja Bartyzel, Sławomir Stawarz

Narzędzia dostępności