Celem konkursu było promowanie zdrowego stylu życia wśród dzieci , oraz kształtowanie nawyków prozdrowotnych, w życiu codziennym.
Do szkolnego konkursu zgłosiło się 10 uczniów, którzy przesłali prezentację multimedialną.
Wyniki konkursu:
- I miejsce: Jakub Kogut – klasa 2cs
- II miejsce: Mateusz Kaczmarek – klasa 2rs
- Wyróżnienie: Krzysztof Nieroda – klasa 5ls
Gratulujemy zwycięzcom !
Organizatorzy: Alicja Bartyzel, Sławomir Stawarz
