Wyniki szkolnego konkursu informatycznego dla klas pierwszych „Bądź bezpieczny w sieci”

Serdecznie dziękujemy uczniom klas pierwszych, którzy w dniu 24 stycznia 2024 r. wzięli udział w szkolnym konkursie informatycznym „Bądź bezpieczny w sieci”. Celem konkursu było propagowanie wiedzy dotyczącej bezpieczeństwa w sieci.

Wyniki konkursu:

  • I miejsce: Dominik Pańczak – klasa 1bs
  • II miejsce: Szymon Babiarz – klasa 1bs
  • III miejsce: Mateusz Mastej – klasa 1bs

Gratulujemy zwycięzcom i życzymy dalszych sukcesów.

Organizatorzy konkursu: Adam Nazimek i Stanisław Topolewicz.

Narzędzia dostępności