Serdecznie dziękujemy uczniom klas pierwszych, którzy w dniu 24 stycznia 2024 r. wzięli udział w szkolnym konkursie informatycznym „Bądź bezpieczny w sieci”. Celem konkursu było propagowanie wiedzy dotyczącej bezpieczeństwa w sieci.
Wyniki konkursu:
- I miejsce: Dominik Pańczak – klasa 1bs
- II miejsce: Szymon Babiarz – klasa 1bs
- III miejsce: Mateusz Mastej – klasa 1bs
Gratulujemy zwycięzcom i życzymy dalszych sukcesów.
Organizatorzy konkursu: Adam Nazimek i Stanisław Topolewicz.
