Wyniki szkolnego konkursu informatycznego dla klas pierwszych „Bądź bezpieczny w sieci”

Serdecznie dziękujemy uczniom klas pierwszych, którzy w dniu 12 maja 2025 r. wzięli udział w szkolnym konkursie informatycznym „Bądź bezpieczny w sieci”. Celem konkursu było propagowanie wiedzy dotyczącej bezpieczeństwa w sieci.

Wyniki konkursu:

  • I miejsce (ex aequo): Kajetan Putkowski oraz Maksymilian Sitek – klasa 1mr
  • II miejsce: Natan Marciniec – klasa 1bc
  • III miejsce: Rafał Piersiak – klasa 1a

Gratulujemy zwycięzcom i życzymy dalszych sukcesów.

Organizatorzy konkursu: Adam Nazimek i Stanisław Topolewicz.

Narzędzia dostępności