Serdecznie dziękujemy uczniom klas pierwszych, którzy w dniu 12 maja 2025 r. wzięli udział w szkolnym konkursie informatycznym „Bądź bezpieczny w sieci”. Celem konkursu było propagowanie wiedzy dotyczącej bezpieczeństwa w sieci.
Wyniki konkursu:
- I miejsce (ex aequo): Kajetan Putkowski oraz Maksymilian Sitek – klasa 1mr
- II miejsce: Natan Marciniec – klasa 1bc
- III miejsce: Rafał Piersiak – klasa 1a
Gratulujemy zwycięzcom i życzymy dalszych sukcesów.
Organizatorzy konkursu: Adam Nazimek i Stanisław Topolewicz.
