Serdecznie dziękujemy wszystkich uczniom za liczny udział w szkolnym konkursie informatycznym „Bądź bezpieczny w sieci„.
Wyniki konkursu:
I miejsce: Mikołaj Orpiszewski – klasa 1as
II miejsce: (ex aequo): Dominik Rząsa i Mateusz Prokop – klasa 1cs
III miejsce: Maciej Pazdan – klasa 1ls
Gratulujemy zwycięzcom i życzymy dalszych sukcesów.
Konkurs przygotowali: Adam Nazimek i Stanisław Topolewicz.
