Wyniki szkolnego konkursu informatycznego „Bądź bezpieczny w sieci”

Serdecznie dziękujemy wszystkich uczniom za liczny udział w szkolnym konkursie informatycznym „Bądź bezpieczny w sieci„.

 

Wyniki konkursu:

I miejsce: Mikołaj Orpiszewski – klasa 1as

II miejsce: (ex aequo): Dominik Rząsa i Mateusz Prokop – klasa 1cs

III miejsce: Maciej Pazdan – klasa 1ls

 

Gratulujemy zwycięzcom i życzymy dalszych sukcesów.

 

Konkurs przygotowali: Adam Nazimek i Stanisław Topolewicz.

Narzędzia dostępności