1 marca, w Narodowym Dniu Pamięci o Żołnierzach Wyklętych, odbył się w naszej szkole konkurs wiedzy o Ince „Zachowałam się jak trzeba”. W konkursowych zmaganiach wzięło udział 50 uczniów z klas: 1 fs, 1 as, 1 ms, 2 fs, 2 cs, 2 ls, 4 fss, 5 cs i 5 as.
Wyniki konkursu:
- I miejsce: Monika Pokrzywa – klasa 2 fs
- II miejsce: Wiktor Kaczmarek – klasa 4 ls
- III miejsce: Aleksandra Buryło – 1 fs
Serdecznie gratulujemy zwycięzcom, wszystkim dziękujemy za udział i rozwiązanie testu konkursowego. Konkurs przygotowały i przeprowadziły panie: Elżbieta Pitera, Ewa Wojakowska i Agnieszka Kapłon.
