Do szkolnego konkursu dla maturzystów „ŻYCIU – TAK!” przesłano 15 prac w kategoriach: literatura, praca plastyczna i prezentacja multimedialna.
Wyniki konkursu:
- I miejsce: Natalia Ziemba – kl. V fss ( rysunek )
- II miejsce: Maciej Bienia – kl. V fss ( wiersz )
- III miejsce: Julia Cieślik – kl. V fss ( wiersz )
ZWYCIĘZCOM GRATULUJEMY!
Organizator konkursu p. Kinga Lizak dziękuje maturzystom za wykonanie oryginalnych prac oraz za zainteresowanie tematem.
