Wyniki szkolnego konkursu dla klas drugich i trzecich pt.: „Smacznie – ale czy zdrowo ?”

W dniu   22  kwietnia 2024 r. odbędzie się na konkurs dla klas drugich i trzecich pt.: ”Smacznie – ale czy zdrowo ?”

Wyniki  konkursu:

  • I miejsce: Lech Jan – kl. 2 as
  • II miejsce: Rogala Grzegorz – kl. 2 cs
  • III miejsce: Depa Michał – kl. 2 as

Gratulujmy !

Narzędzia dostępności