W dniu 27 maja 2025 r. odbył się szkolny konkurs chemiczny pt.: „Substancje uzależniające i ich wpływ na organizm człowieka”- Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w konkursie. Zwycięzcami zostali:
- I miejsce: Kacper Kijanka – klasa 1bc
- II miejsce: Kacper Łoza – klasa 3bs
- miejsce: Patryk Płonka – klasa 3hs
Gratulujemy zwycięzcom !
Opiekunowie: Magdalena Wojtaszek- Hudzik, Agata Czechowicz.
