W dniu 4 kwietnia 2025 r. w auli szkolnej odbył się szkolny konkurs biologiczny pt. „Komórka, tkanka, człowiek”.
Wyniki konkursu:
- I miejsce: Michał Depa – klasa 3as
- II miejsce: Jan Lech – klasa 3as
- III miejsce: Tymoteusz Gubernat – klasa 3as
Gratuluję zwycięzcom !
Organizator: E. Pitera
