Wyniki Konkursu Pięknego Czytania Poezji Karola Wojtyły

15 maja odbył  się w naszej szkole konkurs poświęcony wybitnemu  rodakowi, świętemu Papieżowi, Janowi Pawłowi II. Zadaniem uczestników było przygotowanie  pięknego czytania jednego, wybranego wiersza Karola Wojtyły. W konkursie wzięli udział przedstawiciele klas: 4 fs, 3 as, 2 hs, 2 fs. 

Wyniki konkursu:

  • I miejsce: Martyna Ostrowska – klasa 2 fs
  • II miejsce: Aleksandra Buryło – klasa  2 fs
  • III miejsce ex aequo: Natalia Szczepek – klasa 4 fs,  Aleksander Kiełbowicz – klasa 2 hs

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział i włączenie się w  upamiętnienie 20. rocznicy śmierci Papieża Polaka.

Narzędzia dostępności