15 maja odbył się w naszej szkole konkurs poświęcony wybitnemu rodakowi, świętemu Papieżowi, Janowi Pawłowi II. Zadaniem uczestników było przygotowanie pięknego czytania jednego, wybranego wiersza Karola Wojtyły. W konkursie wzięli udział przedstawiciele klas: 4 fs, 3 as, 2 hs, 2 fs.
Wyniki konkursu:
- I miejsce: Martyna Ostrowska – klasa 2 fs
- II miejsce: Aleksandra Buryło – klasa 2 fs
- III miejsce ex aequo: Natalia Szczepek – klasa 4 fs, Aleksander Kiełbowicz – klasa 2 hs
Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział i włączenie się w upamiętnienie 20. rocznicy śmierci Papieża Polaka.
