Z przyjemnością informujemy, że na podium w Konkursie Ortograficznym z języka angielskiego uplasowały się następujące osoby:
- I miejsce: Szymon Trzeciak – klasa 1 hs
- II miejsce: Łukasz Bułdak – klasa 4 lg
- III miejsce: Dominik Głodek – klasa 4 lg
Gratulujemy!
O terminie odbioru nagród poinformujemy niebawem!
Prace pozostają do wglądu w sali 26. Dziękujemy wszystkim uczestnikom i zapraszamy do kolejnej edycji konkursu.
M. Bardzik, S. Łoboda
