Z przyjemnością informujemy, że na podium w Konkursie Ortograficznym z języka angielskiego uplasowały się następujące osoby:
- I miejsce: Krystian Drożdżal – klasa 4 hms
- II miejsce: Mateusz Motyl – klasa 4 hms
- III miejsce: Maciej Głaz – klasa 4 hms
Wyróżnienia otrzymali:
- Weronika Makulska – klasa 1 fs
- Szymon Trzeciak – klasa 2 hs
Gratulujemy!
O terminie odbioru nagród poinformujemy niebawem!
Prace pozostają do wglądu w sali 26. Dziękujemy wszystkim uczestnikom i zapraszamy do kolejnej edycji konkursu.
M. Bardzik, S. Łoboda
