Wyniki konkursu „Najciekawsze hasło ekologiczne”

1 czerwca 2022r. nastąpiło rozstrzygniecie konkursu na „NAJCIEKAWSZE HASŁO EKOLOGICZNE”. Zadaniem uczestników konkursu było przygotowanie hasła nawiązującego do szeroko rozumianej tematyki związanej z ekologią, które w oryginalny sposób zasygnalizuje ekologiczny problem, z jakim zmaga się współczesny świat lub zaproponuje jego rozwiązanie.

Laureatem konkursu została Justyna Sagan z klasy 3fss.

 

GRATULUJEMY !

 Konkurs zorganizowały: p. Edyta Dragulska, p. Iwona Adamiec-Zielińska

Narzędzia dostępności