Wyniki konkursu „Ignacy Łukasiewicz: farmaceuta, przedsiębiorca, wynalazca”

W bieżącym roku kalendarzowym obchodzimy 200. rocznicę urodzin oraz 140. rocznicę śmierci Ignacego Łukasiewicza wybitnego naukowca i wynalazcy oraz patrona roku 2022, dlatego w  dniu 27.10.2022 r. uczniowie Zespołu Szkół Mechanicznych z klas 3 as, 3 cs oraz 4 cs wzięli udział w konkursie pt. „Ignacy Łukasiewicz: farmaceuta, przedsiębiorca, wynalazca” realizowanym przy współpracy z Wypożyczalnią Główną Wojewódzkiej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Rzeszowie.

Laureatami konkursu zostali:

  • I miejsce: Daria Kurdziel – klasa 4 cs
  • II miejsce: Kacper Hryń – klasa 4 cs
  • III miejsce: Krystian Konieczny – klasa 4 cs

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom a wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie.

Organizatorzy konkursu: Agata Pawlak i Magdalena Wojtaszek – Hudzik oraz Wypożyczalnia Główna WiMBP w Rzeszowie

Serdecznie dziękujemy panu Włodzimierzowi Ratyńskiemu – kierownikowi Wypożyczalni Głównej Wojewódzkiej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Rzeszowie za współpracę oraz pomoc w zorganizowaniu i przeprowadzeniu konkursu.

Narzędzia dostępności