W dniach 29 IX – 1 X uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w wycieczce krajoznawczej Szlakiem Piastowskim w Wielkopolsce i na Kujawach. Odwiedzając m. in. Poznań, Gniezno, Ostrów Lednicki, Kruszwicę poznawali historię początków polskiej państwowości oraz sylwetki pierwszych polskich władców – Mieszka I oraz Bolesława Chrobrego. Intensywnemu zwiedzaniu sprzyjała ciepła i słoneczna aura. W wycieczce zorganizowanej przez Pana Wojciecha Kubalę wzięli udział uczniowie z klas: 2ls, 3as, 3fsg, 3lg pod dodatkową opieką Pani Joanny Cichoń oraz Pana Sebastiana Szcząchora.
