W dniu 16 stycznia 2024 klasa 1l udała się na wycieczkę po Rzeszowie. Dzień rozpoczęliśmy aktywnie na lodowisku przy ulicy Powstańców Warszawy. Wszyscy świetnie się bawili, zarówno Ci, którzy już wcześniej mieli styczność z łyżwami, jak i Ci którzy po raz pierwszy wchodzili na lód. Następnie udaliśmy się na spacer przez bulwary podziwiając nasz cudowny Wisłok, kierowaliśmy się w kierunku Rynku naszego miasta. Mieliśmy okazję zobaczyć m. in. Ratusz i ul. 3 Maja. Przechodziliśmy także ulicami byłego getta. Następnie udaliśmy się do ogrodów Bernardyńskich, skąd mieliśmy okazję podziwiać słynny Pomnik Czynu Rewolucyjnego. Ostatnim przystankiem naszej wycieczki była Galeria Rzeszów, gdzie większość z nas rozkoszowała się zasobami strefy food court
Szymon – klasa 1 l
