Przed feriami klasa 1 rs udała się na wycieczkę po Rzeszowie pod opieką wychowawcy pana Sebastiana Szcząchora i pani Ewy Wojakowskiej. Głównym punktem naszej wędrówki było odwiedzenie Muzeum Historii Miasta Rzeszowa, gdzie zwiedzaliśmy wystawę „Sześć wieków Rzeszowa”. Dzięki bogatym zbiorom muzeum oraz zaangażowaniu nas przez panią przewodnik, zgłębiliśmy wiedzę o historii miasta – tej starszej i nieco nowszej. Byliśmy też w Zamku Lubomirskich, przeszliśmy ulicą 3 Maja i poznaliśmy historię Kościoła Farnego. Był to dla nas miło i pożytecznie spędzony czas.
Sebastian Osiadacz 1rs
