Wycieczka po Rzeszowie klasy 1 rs

Przed feriami klasa 1 rs udała się na wycieczkę po Rzeszowie pod opieką wychowawcy pana Sebastiana Szcząchora i pani Ewy Wojakowskiej. Głównym punktem naszej wędrówki było odwiedzenie Muzeum Historii Miasta Rzeszowa, gdzie zwiedzaliśmy wystawę „Sześć wieków Rzeszowa”. Dzięki bogatym zbiorom muzeum oraz zaangażowaniu nas przez panią przewodnik, zgłębiliśmy wiedzę o  historii miasta – tej starszej i  nieco nowszej. Byliśmy też w Zamku  Lubomirskich, przeszliśmy ulicą 3 Maja i poznaliśmy historię  Kościoła Farnego. Był to dla nas miło i pożytecznie spędzony czas.

 

Sebastian Osiadacz 1rs

Narzędzia dostępności