17 września klasa 1s, pod opieką naszej wychowawczyni, Pani Agaty Pawlak, oraz Pani Ewy Wojakowskiej wybrała się na wycieczkę po Rzeszowie. Była to świetna okazja, aby lepiej poznać historię i zabytki naszego miasta. Zwiedziliśmy między innymi Zamek Lubomirskich, który zrobił na nas ogromne wrażenie, a także Rynek z pięknym ratuszem. Spacerując uliczkami Rzeszowa, podziwialiśmy inne zabytki, a nasza pani przewodniczka dzieliła się z nami ciekawostkami i historiami związanymi z odwiedzanymi miejscami. Po intensywnym zwiedzaniu zjedliśmy wspólny obiad, co było doskonałym zakończeniem dnia pełnego wrażeń. Czas spędzony razem nie tylko wzbogacił naszą wiedzę, ale również pozwolił na integrację i wspólną zabawę.
Jakub Pasternak, klasa 1s
