Wycieczka po Rzeszowie

17 września  klasa 1s, pod opieką naszej wychowawczyni, Pani Agaty Pawlak, oraz Pani Ewy Wojakowskiej wybrała się na wycieczkę po Rzeszowie. Była to świetna okazja, aby lepiej poznać historię i zabytki naszego miasta. Zwiedziliśmy między innymi Zamek Lubomirskich, który zrobił na nas ogromne wrażenie, a także Rynek z pięknym ratuszem. Spacerując uliczkami Rzeszowa, podziwialiśmy inne zabytki, a nasza pani przewodniczka dzieliła się z nami ciekawostkami i historiami związanymi z odwiedzanymi miejscami. Po intensywnym zwiedzaniu zjedliśmy wspólny obiad, co było doskonałym zakończeniem dnia pełnego wrażeń. Czas spędzony razem nie tylko wzbogacił naszą wiedzę, ale również pozwolił na integrację i wspólną zabawę.

 

Jakub Pasternak, klasa 1s

Narzędzia dostępności