Wycieczka klasy 1 s na spływ kajakowy do Zwierzyńca

W środę 4 lipca 2025 roku całą klasą pod opieką Pani Agaty Pawlak oraz Pani Anny Domagały wybraliśmy się na wycieczkę do Zwierzyńca. Podróż autokarem minęła nam w miłej atmosferze.  Dużo rozmawialiśmy, słuchaliśmy muzyki i świetnie się bawiliśmy.  Spływ kajakowy po rzece Wieprz trwał około 2,5 godziny. Rzeka była wąska,  zazwyczaj płytka, ale pełna przeszkód, co dodawało uroku i sprawiało, że trasa była ciekawa i pełna wrażeń. Płynęliśmy przeważnie w cieniu drzew, ale momentami również w pełnym słońcu. W czasie spływu mogliśmy poznać się bliżej, odpocząć na łonie przyrody, posłuchać śpiewu ptaków i zregenerować siły. Nie brakowało emocji – było dużo śmiechu, zabawy i rywalizacji. Po spływie zrobiliśmy  ognisko z kiełbaskami, był czas na rozmowy i relaks.  Wyjazd był bardzo udany. Wycieczka była dla nas okazją do bliższego poznania ale również świetnej zabawy.

 

Damian Krupa, klasa 1 s

Narzędzia dostępności