Wycieczka dydaktyczno – integracyjna klasy 4rs do Głogowa Młp.

W dniu 18.09.2024 r. uczniowie klasy 4RS uczestniczyli w wycieczce dydaktyczno – integracyjnej do Głogowa Młp.

Młodzież zapoznała się z historią miasta oraz z sylwetką wybitnego patrioty i dyplomaty działającego w okresie II wojny światowej – Aleksandra Ładosia.

Uczniowie wędrowali ścieżką przyrodniczą w nadleśnictwie Głogów Młp. dostrzegając ważną rolę ekologii w życiu człowieka.

W części rekreacyjno – integracyjnej odbył się turniej piłki nożnej i siatkówki plażowej oraz wspólne ognisko.

Opiekunami wyjazdu byli nauczyciele Alicja Bartyzel i Sławomir Stawarz.

Narzędzia dostępności