Wycieczka do Bośni i Hercegowiny 17-22.VI.2025

W przedostatnim tygodniu roku szkolnego uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w wycieczce objazdowej do Bośni i Hercegowiny. Zwiedzili stolicę tego kraju – Sarajewo, gdzie zobaczyli pozostałości po dawnych obiektach olimpijskich oraz ślady wojny domowej z lat 1992-1995. Oprócz tego wszystkich zauroczyła starówka Mostaru z pięknie prezentującym się średniowiecznym mostem nad rzeką Neretwą. Była również okazja do kąpieli przy wodospadach Kravice oraz do zadumy w sanktuarium maryjnym w Medugorje. Uczestnicy wycieczki spędzali noclegi pod namiotami, a ich rozstawianie również stanowiło swego rodzaju atrakcję. Wycieczkę przygotował Pan Wojciech Kubala, a funcję opiekunów sprawowali Pan Sebastian Szcząchor oraz Pan Stanisław Topolewicz. W wycieczce uczestniczyli uczniowie klas 1bc, 1ls, 2hs, 2mss, 2rs, 3cs, 3ls, 3mss, 3rs, 4as, 4cs, 4ls oraz absolwenci z klasy 5ls.

Narzędzia dostępności