W tygodniu poprzedzającym Święto Niepodległości uczniowie z klas 1as, 1ms i 3rs odbyli warsztaty z wykonywania kokard narodowych. Poprzez swoje zaangażowanie dali wyraz patriotyzmu. Powstały piękne rozetki w biało-czerwonych barwach, które posłużyły społeczności szkolnej w dopełnieniu świętowania 105. rocznicy odzyskania niepodległości Polski.
Dziękuję wszystkim uczestnikom warsztatów.
Marta Mucha
