W dniu 6 listopada 2024 r. uczniowie z klasy 1bc i 2as odbyli warsztaty z wykonywania kokard narodowych. W ten sposób uczcili 106. rocznicę Odzyskania Niepodległości przez Polskę. Powstały biało – czerwone rozety będące znakiem narodowej tożsamości, historycznej pamięci, patriotyzmu i miłości do Ojczyzny. Dziękuję za zaangażowanie i udział w warsztatach.
Marta Mucha
