VII Bieg o Puchar Pratt&Whitney Rzeszów na 5km

W corocznym święcie biegania w Rzeszowie, którego celem jest propagowanie aktywnego stylu życia oraz promocja biegania w Rzeszowie i na Podkarpaciu uczestniczyli również uczniowie i nauczyciele Zespołu Szkół Mechanicznych.

Bieg na 5 km wystartował punktualnie o godz.12.00  z  Rzeszowskiego  Rynku. W zmaganiach biegowych wzięło łącznie udział 515 osób.

Naszą szkołę reprezentowali uczniowie: Mateusz Boroń  kl. 4as, Jakub Chudzik  kl. 4ls, Marcel Kus kl. 4ls, Daniel Pięta kl. 4ls, Mateusz Szpala kl. 4hmg, Hubert Urban kl. 4hms oraz nauczyciele: Joanna Cichoń, Anna Domagała, Magdalena Kot-Nowicka, Andrzej Kulasa, Dorota Kustra.

 

Możemy pochwalić się sukcesami:

  • III miejsce w swojej kategorii  zajął Jakub Chudzik z kl. 4ls
  • II miejsce w swojej kategorii zajęła pani Dorota Kustra.

 

Gratulujemy wszystkim udanego biegu.  Bez względu na zajęte miejsce i tak byli lepsi od tych siedzących w domu.

Mamy nadzieję, że za rok będzie nas więcej !

Narzędzia dostępności