W corocznym święcie biegania w Rzeszowie, którego celem jest propagowanie aktywnego stylu życia oraz promocja biegania w Rzeszowie i na Podkarpaciu uczestniczyli również uczniowie i nauczyciele Zespołu Szkół Mechanicznych.
Bieg na 5 km wystartował punktualnie o godz.12.00 z Rzeszowskiego Rynku. W zmaganiach biegowych wzięło łącznie udział 515 osób.
Naszą szkołę reprezentowali uczniowie: Mateusz Boroń kl. 4as, Jakub Chudzik kl. 4ls, Marcel Kus kl. 4ls, Daniel Pięta kl. 4ls, Mateusz Szpala kl. 4hmg, Hubert Urban kl. 4hms oraz nauczyciele: Joanna Cichoń, Anna Domagała, Magdalena Kot-Nowicka, Andrzej Kulasa, Dorota Kustra.
Możemy pochwalić się sukcesami:
- III miejsce w swojej kategorii zajął Jakub Chudzik z kl. 4ls
- II miejsce w swojej kategorii zajęła pani Dorota Kustra.
Gratulujemy wszystkim udanego biegu. Bez względu na zajęte miejsce i tak byli lepsi od tych siedzących w domu.
Mamy nadzieję, że za rok będzie nas więcej !
