Już 7 marca 2023r. w auli szkolnej odbędzie się siódma akcja zbiórki krwi. Honorowym dawcą może zostać każdy uczeń. Zapisy prowadzi Samorząd Uczniowski.
Wszystkich zachęcamy do wzięcia udziału w tej akcji i zapraszamy do zapisywania się.
Każdy pełnoletni uczeń, który zgłosi się 7 marca 2023 r. do oddania krwi i wypełni odpowiedni kwestionariusz otrzyma zwolnienie z zajęć tego dnia.
Przypominamy, że krew może być pobierana nie częściej niż 6 razy w roku od mężczyzn i nie częściej niż 4 razy w roku od kobiet, przy czym przerwa pomiędzy kolejnymi donacjami nie może być krótsza niż 2 miesiące.
Więcej informacji u organizatorów: pani J. Cichoń i pana P. Pustelny
„Oddając własną krew, dobrowolnie i bezinteresownie,
to jest gest o wysokiej wartości moralnej i obywatelskiej. To dar życia”
św. Jan Paweł II
