Uroczyste zakończenie roku szkolnego klas maturalnych

W dniu 29 kwietnia 2022 r. odbyła się uroczysta akademia z okazji zakończeniem roku szkolnego klas maturalnych. Pożegnanie maturzystów to ważne wydarzenie, któremu towarzyszy wiele emocji. Cztery lata spędzone w murach Mechanika to indywidualna historia każdego ucznia, ale również całej społeczności.

Drodzy Maturzyści życzymy wam połamania piór na egzaminie dojrzałości, dostania się na wymarzone studia, zdobycia fantastycznej pracy oraz wielu sukcesów w życiu.

Narzędzia dostępności