W dniu 25 kwietnia 2025 r. odbyła się uroczysta akademia z okazji zakończeniem roku szkolnego klas maturalnych. Pożegnanie maturzystów to ważne wydarzenie, któremu towarzyszy wiele emocji. Pięć lat spędzone w murach Mechanika to indywidualna historia każdego ucznia, ale również całej społeczności. W akademii uczestniczyli również przedstawiciele firm patronackich Pratt & Whitney oraz EME Aero.
Drodzy Maturzyści życzymy wam połamania piór na egzaminie dojrzałości, dostania się na wymarzone studia, zdobycia fantastycznej pracy oraz wielu sukcesów w życiu.
