W dniu 10.11.2023 r. w naszej szkole świętowaliśmy 105. rocznicę odzyskania niepodległości. Uroczystość rozpoczęliśmy odśpiewaniem hymnu narodowego, następnie głos zabrał Pan Dyrektor, który wspomniał, na czym polegał patriotyzm dawniej, a na czym dziś. Okolicznościowa dekoracja stanowiła tło dla patriotycznych wierszy recytowanych przez naszych uczniów, a śpiew chóru wprowadzał w zadumę i refleksję. Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do uroczystych obchodów Narodowego Święta Niepodległości.
