W dniu 14 października 2022 r. odbyła się w naszej szkole uroczysta akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej.
Dzień Edukacji Narodowej to również okazja do wręczenia nagród Dyrektora szkoły za szczególne osiągnięcia w pracy zawodowej – dydaktycznej, wychowawczej i opiekuńczej.
Gratulujemy wszystkim nagrodzonym i dziękujemy za sympatyczną uroczystość przygotowaną przez uczniów naszej szkoły podkreślającą wagę święta wszystkich pracowników oświaty.
