Uroczysta akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej

W dniu 14 października 2022 r. odbyła się w naszej szkole uroczysta akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej.

Dzień Edukacji Narodowej to również okazja do wręczenia nagród Dyrektora szkoły za szczególne osiągnięcia w pracy zawodowej – dydaktycznej, wychowawczej i opiekuńczej.

Gratulujemy wszystkim nagrodzonym i dziękujemy za sympatyczną uroczystość przygotowaną przez uczniów naszej szkoły podkreślającą wagę święta wszystkich pracowników oświaty.

Narzędzia dostępności